Біологічний знежирювач (Антіжир) NeoBac 600г+150г (+25% безкоштовно)

Професійна, екологічна підготовка до біологічного знежирення та очищення стічних вод. Він запобігає утворенню відкладень жиру, емульсій та мила у водостоках, сифонах, трубах та водостоках.
779 грн

Біологічний знежирювач (Антіжир) NeoBac 600г+150г (+25% безкоштовно)


Професійна, екологічна підготовка до біологічного знежирення та очищення стічних вод.
Він запобігає утворенню відкладень жиру, емульсій та мила у водостоках, сифонах, трубах та водостоках.

Висока концентрація відібраних бактерій, дріжджів та ферментів забезпечує зрідження та зменшення органічних суспензій та пригнічення небажаних процесів згірклості жирів.

Формула, заснована на високій концентрації активних елементів природного походження. Це не викликає корозії , зручний для користувачів септиків та домашніх очисних споруд.

Біологічний знежирювач НЕОБАК відновлює прохідність каналізаційних труб і ефективно блокує неприємні запахи. Він захищає установку, створюючи на їх поверхні постійну біологічну мембрану.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ БІОЛОГІЧНОГО ЗНЕЖИРЮВАЧА NEOBAC:

  •        Ефективне усунення жирових пробок
  •        Висока концентрація бактерій та ліполітичних ферментів
  •        Уникає осадження жиру в установці
  •        Підтримання прохідності каналізаційних труб
  •        Блокування неприємних запахів
  •        Немає негативного впливу на каналізацію - природна формула
  •        Безпечне використання для користувачів септиків та очисних спорудЯК КОРИСТУВАТИСЯ ЗНЕЖИРЮВАЧЕМ NEOBAC ?

  •        Технічне обслуговування установки: раз на тиждень наливайте 1 ложку препарату безпосередньо в каналізацію. Залити невеликою кількістю теплої води (15-40 o C)
  •        Непрохідність системи: у разі закупорки та / або неприємного запаху щодня надавати по 2 ложки препарату в каналізацію. Залити невеликою кількістю теплої води (15-40 o C). Використовуйте до вирішення проблемиВАЖЛИВО: Наносити на ніч. Перед використанням добре струсіть. Протягом 8 годин після нанесення не заливайте злив окропом і уникайте використання сильних, їдких хімічних речовин. Використовуйте препарат відповідно до інструкцій на етикетці. Дотримуйтесь рекомендованих доз для правильної роботи.

Біологічний знежирювач NEOBAC, що використовується в комплекті з іншими біопрепаратами серії Neobac,  ефективно підтримує роботу домашніх очисних споруд та септиків.

Упаковка: порошок, 600г + 150г

Зберігання: Зберігати в прохолодному, темному та сухому місці, в щільно закритій тарі. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Разом з цим також купують

NeoBac 5 кг - Активатор бактерій для септиків та очисних споруд , для усунення запаху

NeoBac - це інноваційна формула біопрепарату, призначеного для біодеградації стічних вод в септиках і домашніх очисних спорудах. Він містить суміш бактерій і високу концентрацію ферментів, які контролюють і прискорюють природний процес розкладання відходів в аеробних і анаеробних умовах. 5 кг NeoBac це 200 порцій по 25 г на 4 роки для родини з 4-х людей !!! Дізнатись деталі або зробити замовлення можна за номером +380686848884 (у номера є viber)
3599 грн
- +
*
*
*
*
(Наприклад: м.Київ, Нова Пошта, відділення 1)
(Ця інформація дозволить нам оптимальніше підбирати
для вас пропозиції на сайті та зменшити витрати)