NeoBac 600 гр - Активатор бактерій для септиків та очисних споруд , для усунення запаху

NeoBac - це інноваційна формула біопрепарату, призначеного для біодеградації стічних вод в септиках і домашніх очисних спорудах. Він містить суміш бактерій і високу концентрацію ферментів, які контролюють і прискорюють природний процес розкладання відходів в аеробних і анаеробних умовах. 600 г NeoBac це 24 порції по 25 г на 6-ть місяців для родини з 4-х людей. Деталі можна дізнатись за номером +380686848884
550 грн

NeoBac - це інноваційна формула біопрепарату, призначеного для біодеградації стічних вод в септиках і домашніх очисних спорудах.
Він містить суміш бактерій і високу концентрацію ферментів, які контролюють і прискорюють природний процес розкладання відходів в аеробних і анаеробних умовах.

Унікальна технологія покриття бактерій, що використовуються в біопрепараті (інкапсульовані бактерії), забезпечує поступове вивільнення бактеріальних клітин, що ініціюють процес розмноження, що призводить до підтримання постійної високої біологічної активності в септиках. Це особливо важливо при використанні сильнодіючих засобів для чищення, наприклад, хлорвмісних очищувачів, при використанні яких зменшується кількість бактерій і ферментів.

Регулярне використання NeoBac забезпечує розрідження осаду стічних вод, розкладання жирів і паперу, усуває поверхневу піну, бореться з неприємними запахами і покращує роботу систем інфільтрації стічних вод.

Препарат не викликає корозії і пошкоджень сантехнічних приладів. Він безпечний для людини, тварин і навколишнього середовища.


Застосування:

1 раз в тиждень, злити в унітаз рекомендовану кількість NeoBac (згідно з таблицею дозування на упаковці)
Перше використання: протягом перших 7 днів використовувати 1 мірну ложку препарату кожен день, щоб швидко розмножити стабільну бактеріальну мікрофлору.

Варто пам'ятати!
У разі більшої кількості жителів (наприклад, в гостях), використання хімікатів, хлоромістких засобів, частота використання Neobac повинна бути збільшена. Це забезпечить підтримку відповідної концентрації мікроорганізмів і ферментів, що впливають на стабільність біологічної активності очисних споруд.

Разом з цим також купують

SEPTIFOS ws gel 2 in1 (гель для туалетів 2 в 1)

Ультра продуктивний гель для туалетів 750 мл з морським запахом:чистить та усуває камінь з унітазів, регулює біологічну рівновагу у вигрібній ямі, полегшує і посилює дію біолгічного активатора для вигрібних ям SEPTIFOS Деталі можна дізнатись за номером +380686848884
199 грн
- +
*
*
*
*
(Наприклад: м.Київ, Нова Пошта, відділення 1)
(Ця інформація дозволить нам оптимальніше підбирати
для вас пропозиції на сайті та зменшити витрати)