SEPTIFOS 1.2 кг та SEPTIFOS ws gel 2 in1

Ірландський біо-препарат «СЕПТІФОС» - це мікробіологічний продукт господарсько-побутового призначення, створений на основі кращих розробок професіоналів у цій галузі для переробки твердих і жирних речовин у вигрібних ямах, шляхом перетворення їх в рідку консистенцію. Біологічний активатор SEPTIFOS 1.2 кг застосовується для вигрібних ям та вуличних туалетів, а SEPTIFOS ws gel 2 in1 (гель для туалетів 2 в 1) посилює його дію!
565 грн

Інструкція по застосуванню біопрепарату SEPTIFOS для туалетів, септиків, вигрібних ям

 

При першому використанні препарату – перший тиждень – подвійна доза!!!

 


Потрібна доза вираховується в залежності від кількості людей, які користуються туалетом

 

1 доза = 1 пакетик (мірна ложка)

Препарат «SEPTIFOS» розфасований в пачки по 0,648 кг (18 пакетиків по  36 гр), упаковка вагою 1,2 кг. (З мірною ложкою на 32 гр),  5 кг (З мірною ложкою на 25 гр)

Дата виготовлення : на упаковці

Умови зберігання : в сухому приміщенні при температурі  від -10 до +40

Строк дії : 5 років

 

Потрібна  доза біопорошка розчиняється  у воді кімнатної температури (від +15 до + 25 ° С) об'ємом в піввідра.

При першому застосуванні біопорошка «SEPTIFOS» необхідно дати подвійну дозу, а також, якщо засіб давно не використовувався. Усі подальші рази застосовувати препарат раз в тиждень згідно інструкції.

 Можливо також засипати біопорошок прямо в унітаз, якщо каналізаційна система працює таким чином, що всі стоки відразу потрапляють в яму. В цьому випадку, слід засипати біопорошок в унітаз і ретельно його змити великою кількістю води (натиснувши кілька разів на злив).

Не слід засипати біопорошок в раковину в сухому вигляді, тому що раковина має кілька відстійників. Через раковину слід вливати вже приготований розчин і змити великою кількістю води. Для хорошої роботи біобактерій в ямі повинен бути приплив повітря (через будь-яку щілину або отвір в люку).

 

Спосіб застосування SEPTIFOS ws gel 2 in1:

  • Відгвинтити кришку натисненням у фіксованому положенні
  • Нанести препарат на поверхню і під ободком унітазу
  • Залишити на 15 хвилин ретельно промивши щіткою унітаз

Запобіжні заходи:

Тримати подалі від дітей. Уникати контакту з очима і шкірою. Якщо він потрапляє в очі, промийте великою кільістю води і зверніться до лікаря. У разі попадання на шкіру, мийте великою кількістю води. У разі проковтування звернутися до лікаря, показати етикетку або упаковку.

 

УВАГА:  У будинку, в якому використовуються «дружні біобактерії», не можна використовувати хлорку і хлорне вапно, засоби від засмічень , тому що використання таких засобів уповільнює процес переробки. Решту миючих засобів, такі як мило, пральні порошки, біобактерії не бояться!

 

Про SEPTIFOS

                Біо-препарат «СЕПТІФОС» - це мікробіологічний продукт господарсько-побутового призначення, створений на основі кращих розробок професіоналів у цій галузі для переробки твердих і жирних речовин у вигрібних ямах, шляхом перетворення їх в рідку консистенцію.

В процесі використання біо-препарату відбуваються такі зміни як:

-Стоки перетворюються на воду і мінерали. Відбувається видалення запахів та поступове зменшення обсягу. (Швидкість зменшення залежить від занедбаності ями)

- Органічні відходи переробляються незалежно від присутності повітря і системи аерації.

- Переробляє біологічно активним способом фекалії та побутові харчові відходи в рідину без запаху;

- Відновлюється дренаж (вбирання в грунт) води в зливний ямі або вуличному туалеті;

- Знищує накопичення в системі каналізації та усуває неприємні  запахи;

- Запобігає утворенню корків на дні і згустків на поверхні у вигрібних ямах,

- Не містить хімічних речовин, натуральний продукт, безпечний для екології (колодязів, свердловин)

- Багаторазово зменшує обсяг стоків, що знижує необхідність часто відкачувати септики.

- При постійному використанні відновлюється екологія землі, у грунт  вбирається перероблений матеріал екологічно безпечний, як для землі, так і для екології в цілому.

- Застосування біопрепарату «SEPTIFOS» дозволяє відмовитися від послуг асенізатора, які не відкачували фекалії протягом 10-15 років.

 

Увага! Дата на упаковці написана за європейським стандартом: (рік, міс., число).

 

Ефективність і нешкідливість - ось властивості продукту SEPTIFOS.

 

 

Разом з цим також купують

SEPTIFOS biologocal activator (засіб для вигрібних ям) 648 гр

SEPTIFOS 648 гр зручний у використанні завдяки тому що його вміст вже розділений у сашетки. Підходить для вигрібних ям та вуличних туалетів з обємом до 4 м куб. Біологічний активатор SEPTIFOS розкладає вміст вигрібної ями на воду і мінерали, усуває неприємний запах,запобігає замуленню вигрібної ями, протидіє закупорці каналізаційних труб. Виробник: ЄС
309 грн
- +

SEPTIFOS biologocal activator (засіб для вигрібних ям) 1.2 кг

Біологічний активатор SEPTIFOS 1.2 кг застосовується для вигрібних ям та вуличних туалетів об`ємом до 15 м куб. Розкладає вміст вигрібної ями на воду і мінерали, усуває неприємний запах, запобігає замуленню вигрібної ями, протидіє закупорці каналізаційних труб. Виробник: ЄС
449 грн
- +

SEPTIFOS ws gel 2 in1 (гель для туалетів 2 в 1)

Ультра продуктивний гель для туалетів 750 мл з морським запахом:чистить та усуває камінь з унітазів, регулює біологічну рівновагу у вигрібній ямі, полегшує і посилює дію біолгічного активатора для вигрібних ям SEPTIFOS Виробник: ЄС
145 грн
- +
*
*
*
*
(Наприклад: м.Київ, Нова Пошта, відділення 1)